מימון לקיבוצים – מימון משתלם עבור קיבוצים

מימון משתלם עבור קיבוצים

קיבוצים הינן מערכות פיננסיות מורכבות. בד"כ עובדים הקיבוצים עם מספר גופי מימון שאינם בנקים במוצהר, אולם מתפקדים כמעין בנק, לדוגמא : בכל אזור ישנה התאגדות הנקראת "ארגון קניות".

הארגון משמש את הקיבוצים לקניות ומכירות של תוצרת  חקלאית ,רפתות לולים ועוד.  בנוסף הארגון גם נותן אשראי לקיבוצים, על פי הצורך.

מערך פיננסי של קיבוץ כולל ברוב הפעמים חברות בנות הנקראות אגש"ח (אגודה שיתופית חקלאית) שיכולה להיות מפעל או כל פעילות אחרת השייכת לקיבוץ ומתפקדת כחברה לכל דבר. בקיבוצים רבים יש גם פעילות של השכרת דירות, תיירות, רפתות וגידולים חקלאיים.

בכדי לטפל נכון ולהשיג תכניות מימון לקיבוצים או חיסכון עבור יחידה פיננסית כמו קיבוץ, יש להציג אותה נכון לגופי המימון, שאינם רואים את התמונה (כמו במפעל דרך הדו״חות).

חלק מהבנקים אינם יודעם לראות את כל "התמונה" במערך הפיננסי, ואינם יודעים לקרוא את הדו״חות ולהבינם.

כמו כן, חלק מהקיבוצים (עם כל גודל המערך הפיננסי) אינם יודעים להציג נכונה לבנקים את המערך שלהם, הכולל, הרכב הכנסות, הרכב הוצאות ואת המבנה הפנימי והקשרים בין הגופים.

בכדי לקבל תנאי מימון לקיבוצים וחיסכון במימונים טובים המתאימים לגודלו ויכולותיו של גוף כזה, יש להציג את התמונה והדו״חות בצורה שהבנק יבין אותה וירצה לתת מימונים טובים ומתאימים, כגון: פיתוח בענפי החקלאות, מערכות סולאריות, דיור חדש או שיפוץ דיור קיים  וכל צורך אחר שמתעורר בקיבוץ.

קיבוצים רבים מעוניינים להקים מערכות פוטו וולטאג לצורך הכנסה פאסיבית.

חברתנו מתמחה בהלוואות אלו ויודעת לתת לקיבוצים תנאים מצוינים.

לאנשי המקצוע של טופנט גלובל ניסיון רב בסיוע ובשיפור העלויות מול הבנקים והבנה איך ניתן לחסוך ולקבל מימונים יותר טובים מהבנקים עבור הקיבוצים.

נשמח לסייע גם לכם בעניין מימון לקיבוצים!

גם לכם יכול להיות מערך פיננסי המנוהל באופן נכון, שיביא לצמיחה והצלחה!

צרו עמנו קשר לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא עלות https://www.topnetglobal.co.il

למידע נוסף השאירו פרטים

מאמרים נוספים

יצירת קשר

אנחנו כאן לעזור לכם ספרו לנו על עצמכם ואיך נוכל לעזור